Miło Nam poinformować, że od miesiąca kwietnia 2013 roku rozpoczęliśmy współpracę ze Studiem Kosmetycznym „Eliksir Piękna”.

Studio czynne  od poniedziałku do soboty a Właścicielka Dyplomowana Kosmetyczka Pani Patrycja Sokołowska zaprasza na profesjonalne zabiegi kosmetyczne takie jak : henna brwi i rzęs, masaż twarzy, manicure, pedicure i wiele innych.

Manicure – zabieg kosmetyczny, któremu poddawane są paznokcie u rąk. Manicure stosują osoby, które pragną mieć ładniejsze paznokcie. Zabieg polega nie tylko na malowaniu, ale też na wyrównywaniu skórek i pielęgnowaniu płytki paznokci. Podobny zabieg u paznokci u nóg nazywany jest pedicure.

Pedicure – zabieg kosmetyczny, któremu poddawane są paznokcie u stóp. Zabieg ten wykonuje się za pomocą lakieru, który koloryzuje paznokieć i nie tylko. U rąk robiony jest manicure. Rozróżnia się pedicure kosmetyczny, pedicure leczniczy oraz pedicure biologiczny.

  • Pedicure kosmetyczny: zabieg pielęgnacyjny obejmujący zmycie lakieru, skrócenie, opiłowanie oraz oczyszczenie paznokci. W jego zakres wlicza się również usunięcie zgrubiałego naskórka z pięt. Pedicure zakończony jest masażem, ewentualnie polakierowaniem paznokci.
  • Pedicure leczniczy: zabieg obejmujący czynności wykonywane przy pedicure kosmetycznym rozszerzony o zabieg usunięcia modzeli, nagniotków oraz wrastających paznokci. Pedicure leczniczy zakończony jest masażem, ewentualnie polakierowaniem paznokci.
  • Pedicure biologiczny: zabieg pielęgnacyjny, podczas którego nie używa się narzędzi i akcesoriów metalowych.

Szczegółowych informacji można zasięgnąć pod nr telefonu:  

+48 515 449 499 lub 32/7930757 .

 

Studio Kosmetyczne „Eliksir Piękna”

ul. Jagiełły 9,

41-106 Siemianowice Śląskie